Termékajánló
TOP termékek
Hírlevél
Bankkártyás fizetés

Fedezze fel az online vásárlás kényelmesebb módját: fizessen az ingyenes MasterPassTM digitális tárcával!Valamennyi bank által kibocsátott, online vásárlásra
alkalmas MasterCard, Maestro, Visa, American Express kártyával használhatja.
MasterPass Logo featured
Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Termék részletek


Bosch 18V-21V 1,5A szerszámgép akkumulátor töltő Li-ion akkukhoz

Raktárkészlet: Külső raktáron
Bosch 18V-21V 1,5A szerszámgép akkumulátor töltő Li-ion akkukhoz
Külső raktáron
9 670 Ft
Bosch 18V-21V 1,5A szerszámgép akkumulátor töltő Li-ion akkukhoz. Feszültség: 18V-21 V. Töltőáram: 1,5 A.
Kompatibilis:
Bosch 2607336091,
Bosch 2607336092,
Bosch 2607336169,
Bosch 2607336170,
Bosch 2607336235,
Bosch 2607336236,
Bosch 2607336998607330000,
Bosch BAT609,
Bosch BAT609G,
Bosch BAT610G,
Bosch BAT618,
Bosch BAT618G,
Bosch 17618,
Bosch 17618-01 ,
Bosch 25618-01 ,
Bosch 25618-02 ,
Bosch 26618,
Bosch 3601H61S10 ,
Bosch 36618-02 ,
Bosch 36618B ,
Bosch 37618,
Bosch 37618-01 ,
Bosch CCS180 ,
Bosch CCS180B CCS180K ,
Bosch CFL180 CRS180 ,
Bosch CRS180B ,
Bosch CRS180K ,
Bosch DDS181 ,
Bosch GBH 18 V-LI ,
Bosch GCB 18 V-LI ,
Bosch GDR 18 V-LI ,
Bosch GDS 18 V-LI ,
Bosch GDS 18V-LI HT ,
Bosch GGS 18 V-LI ,
Bosch GSA 18 V-LI ,
Bosch GSB 18 VE-2-LI ,
Bosch GSB 18 V-LI ,
Bosch GSB 18-2-LI ,
Bosch GSB 18v-li ,
Bosch GSK 18 V-LI ,
Bosch GSR 18 VE-2-LI ,
Bosch GSR 18 V-LI ,
Bosch GSR 18-2-LI ,
Bosch GWS 18 V-LI.
  • Márka
    Titan Basic
    EAN
    4251407718463
    Garancia
    12
    Raktárkészlet
    Külső raktáron
    Cikkszám
    6848
    Tömeg
    1 kg/db