Bosch 18V-21V 1,5A szerszámgép akkumulátor töltő Li-ion akkukhoz

Bosch 18V-21V 1,5A szerszámgép akkumulátor töltő Li-ion akkukhoz

Bosch 18V-21V 1,5A szerszámgép akkumulátor töltő Li-ion akkukhoz

Bosch 18V-21V 1,5A szerszámgép akkumulátor töltő Li-ion akkukhoz. Feszültség: 18V-21 V. Töltőáram: 1,5 A.
Kompatibilis:
Bosch 2607336091,
Bosch 2607336092,
Bosch 2607336169,
Bosch 2607336170,
Bosch 2607336235,
Bosch 2607336236,
Bosch 2607336998607330000,
Bosch BAT609,
Bosch BAT609G,
Bosch BAT610G,
Bosch BAT618,
Bosch BAT618G,
Bosch 17618,
Bosch 17618-01 ,
Bosch 25618-01 ,
Bosch 25618-02 ,
Bosch 26618,
Bosch 3601H61S10 ,
Bosch 36618-02 ,
Bosch 36618B ,
Bosch 37618,
Bosch 37618-01 ,
Bosch CCS180 ,
Bosch CCS180B CCS180K ,
Bosch CFL180 CRS180 ,
Bosch CRS180B ,
Bosch CRS180K ,
Bosch DDS181 ,
Bosch GBH 18 V-LI ,
Bosch GCB 18 V-LI ,
Bosch GDR 18 V-LI ,
Bosch GDS 18 V-LI ,
Bosch GDS 18V-LI HT ,
Bosch GGS 18 V-LI ,
Bosch GSA 18 V-LI ,
Bosch GSB 18 VE-2-LI ,
Bosch GSB 18 V-LI ,
Bosch GSB 18-2-LI ,
Bosch GSB 18v-li ,
Bosch GSK 18 V-LI ,
Bosch GSR 18 VE-2-LI ,
Bosch GSR 18 V-LI ,
Bosch GSR 18-2-LI ,
Bosch GWS 18 V-LI.
Készlet, szállítás:
Raktárról, azonnal
Fogyasztói ár (ÁFA-val együtt):
9 670 Ft
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Adatok
Adatok
EAN
4251407718463
Garancia
12
Cikkszám
6848
Tömeg
1 kg/db
olcsobbat.hu shopmania.hu argep.hu